КЗ "Долинський ДНЗ "Барвінок" ГРР

під вікном-

Знов пройдемося  в

Пам’яті стежками.

7 листопада відзначатиме свій 50-річний ювілей наш дитячий садочок.  А починалося все далекого 1967 року, у жовтні, усім мамам с. Долинки,  Копанів. Вітрів,  Бабашів та Рівного було подаровано новий дитячий садочок. Красиве, світле, затишне приміщення прикрасило центральну вулицю села. Скільки радості було у дітвори та їх батьків. Сьогодні цей заклад продовжує працювати. Саме дошкільний  навчальний заклад забезпечує реалізацію права дітей на здобуття освіти, збереження та зміцнення здоров’я на моральне. естетичне та трудове навчання.

Ювілей дитячого садка – свято незвичайне. На відміну від Нового року, Різдва тощо, це свято готується не тільки для гостей, малят та їх батьків, але й для колективу, який складається з вихователя, кухаря і помічника вихователя, пралі, завгоспа, двірника та сторожа – усіх тих, хто довгі роки бере участь у вихованні підростаючого покоління. Дитячий садочок – це місце, де формують особистість, виховують тих, хто творитиме майбутнє нашої держави.

Та малеча виростає, створює родини, і хтось із них приводить у «рідні» стіни своїх малят. Ювілей дитячого садочка – це момент єднання поколінь, адже саме у цей день вихователі згадують усіх своїх вихованців, увесь свій трудовий шлях. П’ятдесят  років в нашому садочку вирує життя. П’ятдесят   років - для історії всього лиш мить, а для багатьох поколінь випускників, ветеранів праці та нинішніх педагогів - це незабутня подія, яка дарує прекрасні спогади про яскраві будні і відкриває нові сторінки творчої діяльності. Ювілей дитячого садочка - це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри! Саме з таким настроєм і зустрічатими наш садочок свій п’ятдесятирічний ювілей.

П’ятдесят   років – це досить великий проміжок часу. Перші вихованці дитсадка вже встигли досягти зрілості, і тепер приводять сюди своїх онуків. Але «Барвінок» нестаріє, а тільки оновлюється, з кожним наступним поколінням дітей в нього ніби вливаються нові сили. Вихованцям тут тепло і затишно.

Кожного дня подвір’я дитячого садка заповнює гомінлива дітвора.  Зараз його відвідує 15 малят.

За час свого існування у дитячому садочку було багато завідувачів. 35 років віддала цій справі Приходько Олександра Степанівна,15 з них пропрацювала завідувачем в новому дитячому садку, сьогодні  на превеликий жаль її немає з нами. Олександра Степанівна віддавала всю душу і серце своїй роботі, Була принциповою, справедливою  людиною. Її поважали колеги, любили діти та батьки.

Багато років присвятила роботі вихователя, Вінницька Ніна Яківна, а потім  25 років завідувала дошкільним навчальним закладом «Барвінок» Вона турботлива, врівноважена, людина душі, яка допомагала всім нам виходити із скрутних становищ, допомагала і допомагає до цього часу добрим словом та підказкою, як в роботі так і в домашніх турботах, справжній майстер своєї справи. Мені  хочеться від себе особисто від щирого серця, подякувати їй за науку, за її добрі слова, за настанови яких вона навчала нас під час свого завідування.

Свого часу до рук турботливих працівниць дитсадка  у 1967 році передали батьки й маленьку п’ятирічну дівчинку Валентину. А нині Валентина Василівна очолює дружний колектив «Барвінка».  Скільки малюків пройшли через її руки, скільки віддала вона тепла і ласки кожній дитині! Під її керівництвом з малюками працює вихователь, яка з любов’ю виконує свої непрості обов’язки. Це Сахно Надія Леонідівна. У садочку створено усі необхідні умови для зростання, навчання та розвитку дітей. Весело та змістовно проводить вона свої заняття та різні заходи.   Налагоджено повноцінне харчування, про це ретельно дбають кухар Риженко Галина Володимирівна  і  завгосп Мамошкіна Ірина Дмитрівна з багаторічним досвідом роботи. А ще дитячий садок «Барвінок» не був би таким чистим та привітним без робочих рук нашого помічника вихователя Марциновської Валентини Миколаївни. Праля та прибиральник службових приміщень Мороз Т.В.  наводить порядок після фізкультурних занять та свят у спортивному залі. Там завжди затишно та все до ладу прибрано. Двірник Шило В.П. слідкує за майданчиком, щоб малюкам було добре проводити свій час на свіжому повітрі.  весело та змістовно.  Сторож , а також постійний кочегар  Налапко П.В. обігріває будівлю взимку в нічний час ,щоб до приходу  дітвори в садочку було тепло.